Regulamin

Ogólne warunki umowy

Proszę zapoznać się z warunkami umowy , przedstawionymi poniżej, przed dokonaniem zamówienia. Zamawiając Towary lub Usługi z Serwisu Sushibialystok, telefonicznie lub przez aplikację mobilną, zgadzacie się Państwo przestrzegać Ogólnych Warunków Umowy.

Informacje prawne
Micha Maciej Biegański
ul. Słonimska 6 lok. 4
15-028 Białystok
Polska
Tel. 85 307 06 06
NIP 9662098445
Regon: 361978341

Postanowienia Ogólne

„Sushibialystok”, prowadzonego pod adresem www.sushibialystok.pl

Definicje

Zamawianie

Składając zamówienie na naszej stronie internetowej, wyrażasz zgodę na to, aby Sushibialystok.pl przetworzyła Twoje zamówienie. Za przygotowanie, jakość i dostawę zamówienia odpowiada restauracja, lecz jeśli dokonujesz płatności online, to Sushibialystok przejmuje odpowiedzialność za dokonywanie wszelkich zwrotów płatności. Użytkownik zobowiązuje się natomiast do sprawdzenia poprawności przekazywanych nam danych dotyczących zamówienia oraz gwarantuje, że dane te są dokładne i kompletne. Oprócz tego użytkownik oświadcza, że dane z używanej przez niego karty kredytowej lub debetowej są prawidłowej oraz że posiada on wystarczające środki na pokrycie płatności.

Zamawiając w Sushibialystok, mogą być Państwo zobowiązani do dostarczenia adresu e-mail i hasła. Upewnijcie się, że zachowujecie bezpieczeństwo tego zestawienia danych i nie przekażecie tych informacji stronie trzeciej.

Dołożymy wszelkich starań, , by zachować bezpieczeństwa szczegółów Państwa zamówienia i płatności, ale w przypadku braku zaniedbania z naszej strony, nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które mogą Państwo ponieść, jeżeli strona trzecia uzyska nieuprawniony dostęp do danych, które podacie korzystając z Serwisu.

Wiadomość potwierdzająca określi szczegóły dostawy, w tym przybliżony czas dostawy, sprecyzowany przez Sushibialystok i potwierdzi cenę zamówionej Dostawy Jedzenia, Towarów i Usług. Jeżeli Dostawa Jedzenia i/lub Towarów nie jest możliwa albo gdy nie ma możliwości dostawy, także powiadomimy Państwa telefonicznie.

Ceny i płatność

Jakakolwiek umowa dotycząca Dostawy Jedzenia z tego Serwisu jest umową między Państwem, a Sushibialystok; gdy zamówienie dotyczy dostarczenia Towarów i Usług z tego Serwisu, umowa obowiązuje między Państwem i Sushibialystok. Zgadzają się Państwo na zachowanie szczególnej staranności, gdy podają Państwo dane i potwierdzacie, że te dane są poprawne i pełne wówczas gdy dokonujecie zamówienia. Potwierdzacie także, że dane kart kredytowej albo debetowej, które podajecie, są danymi Państwa karty kredytowej albo debetowej i że macie wystarczające środki aby dokonać zapłaty. Wszystkie ceny podane w Serwisie są aktualne w momencie publikacji; jednakże zastrzegamy sobie prawo do ich zmiany w przyszłości. Ceny zawierają odpowiedni podatek od sprzedaży i koszty dostawy. Zastrzegamy sobie również prawo do zmiany Towarów i Usług dostępnych w sprzedaży w Serwisie.

Wszystkie ceny podane w Serwisie, które dotyczą Dostawy Jedzenia przez Sushibialystok, przedstawiają ceny, które naliczamy są aktualne.

Wszystkie ceny podane w Serwisie, które dotyczą Towarów i Usług oferowanych przez Sushibialystok przedstawiają ceny w momencie publikacji.

Wszystkie ceny dostaw, dokonywanych przez Sushibialystok lub strony trzecie, wymienione w Serwisie i działające na zlecenie Sushibialystok, są aktualne w momencie publikacji, jednakże, zastrzegamy sobie prawo do ich zmiany w przyszłości.

Łączna cena za zamówioną Dostawę Jedzenia, Towary i Usługi, w tym koszty wysyłki i inne opłaty, zostanie wyświetlona w Serwisie, przy składaniu zamówienia. Należy uiścić pełną opłatę za wszystkie dostarczone Towary i Usługi. Płatność należy uregulować gotówką lub w miarę dostępności w serwisie, płatnością elektroniczną, np. Kartą kredytową lub debetową.

Jeżeli wybiorą Państwo płatność online, muszą Państwo zapłacić za zamówienie, zanim zostanie ono dostarczone. Aby zapewnić bezpieczeństwo zakupów przez internet, dane Państw karty kredytowej/debetowej będą zaszyfrowane, by zapobiec możliwości przeczytania ich przez osoby postronne gdy są one przesyłane przez internet. Wystawca karty kredytowej może również przeprowadzić kontrolę bezpieczeństwa, w celu potwierdzenia, iż to Państwo złożyliście zamówienie.

Dostawa

Terminy dostawy podane w momencie składania zamówienia są przybliżone i mogą podlegać zmianom. Towary zostaną dostarczone na wskazany przez Państwa adres podczas składania zamówienia.

W przypadku gdy dostawa jest realizowana przez Sushibialystok, dochowamy wszelkich starań, aby dostawa była dostarczona na czas.

W przypadku opóźnienia w dostawie, opłata za dostawę nie będzie ani anulowana, ani zwrócona przez Sushibialystok.

Jeżeli nie odbierzecie Państwo Dostawy Jedzenia i/lub Towarów w chwili gdy są one gotowe do dostarczenia lub gdy nie jesteśmy w stanie dostarczyć dostawy w wyznaczonym czasie, ze względu na brak dostarczenia odpowiednich instrukcji, lub upoważnień, to zamówione towary będą uznane za dostarczone.

Musicie się Państwo upewnić się, że w momencie Dostawy Jedzenia i/lub Towarów, odpowiednie ustalenia są podjęte, w tym dostęp gdzie jest on potrzebny, aby zapewnić bezpieczną dostawę tych towarów. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, koszty lub wydatki poniesione przez takie towary, a także za wypadki.

Sushibialystok, które zajme się przygotowaniem Państwa zamówienia ma na celu:

Rezygnacja z zamówienia

Jeśli zdecydujesz się anulować zamówienie, musisz niezwłocznie powiadomić o tym restaurację, w której zamówiłeś jedzenie (zadzwoń do niej i podaj swój numer zamówienia). Jeśli restauracja przyjmie Twoją rezygnację, nie ponosisz żadnych opłat. Restauracja może nie zaakceptować Twojego odwołania, jeśli danie zostało już przygotowane, opłacone i jest właśnie do Ciebie dostarczane. Kontaktuj się z nami także w razie skarg lub obaw, które masz w stosunku do zamówienia, za które zapłaciłeś online.

Możemy odstąpić od umowy, jeżeli produkt jest niedostępny z dowolnego powodu. W tym przypadku powiadomimy Państwa i zwrócimy wszelką płatność, której Państwo dokonali.

Jeżeli rezygnacji dokonano na czas i została ona przyjęta przez restaurację, to mamy 14 dni roboczych na przekazanie zlecania zwrotu do operatora płatności to jest: PayU,. Po wykonaniu przekazaniu zlecenia zwrotu czas oczekiwania jest zgodny z regulaminem operatora płatności online. Zwrot będzie zawierał opłatę za koszty dostawy (jeżeli dotyczy), które Państwo ponieśliście za dostawę Towarów lub Usług, według tego co dotyczy.

Dane

W miejscach gdzie prosimy o podanie Państwa danych, w celu dostarczenia Dostawy Jedzenia, Towarów lub Usług, zgadzacie się Państwo na podanie prawidłowych i pełnych danych.

Upoważniacie nas Państwo do używania, przechowywania lub przetwarzania danych osobowych w innych sposób, w celu dostarczenia Państwu Dostawy Jedzenia, Towarów, Usług i w celach marketingowych, a także w celach kontroli kredytowej („Kontrola”).

Mają Państwo prawo zażądać otrzymania kopii Państwa danych osobowych, które posiadamy. Prosimy o kontakt, jeżeli będą Państwo chcieli uzyskać te informacje.